OpiniePielęgnacjaPorady

Chcesz mieć piękne oraz zdrowe włosy? – sięgnij po misie

Chcesz mieć piękne oraz zdrowe włosy - sięgnij po misie

Chcesz mieć piękne oraz zdrowe włosy? – sięgnij po misie

Wiosenne przesilenie

Nadchodzi wiosna. Coraz więcej czasu spędzamy przed lustrem, obserwując swoje ciało, cerę oraz włosy. Niebawem lato oraz długo wyczekiwany urlop, no i oczywiście plaża i piękne bikini. Ale cóż, zima dała nam się we znaki, cera troszkę szara, przydałoby się pozbyć tej drobnej fałdki na brzuchu i zrobić coś z włosami. Ale co właściwie jest z nimi nie tak? Zróbmy szybką diagnozę. Straciły swoją objętość, przedmiot naszej dumy. Końcówki tak jakby się zaczęły rozdwajać? A gdzie zniknął ich blask oraz świetlistość cery? Nawet farbowanie nie pomogło. A po każdym kolejnym myciu na szczotce tak jakby trochę więcej włosów? Czy powinno się pójść do specjalisty? Zmienić dietę? A może sięgnąć po jakieś leki?

A może zdecydować się na misie na zdrowe włosy!

Misie na zdrowe włosy to przepyszne pomarańczowe żelki dla dorosłych. A żelki to suplement diety dla kobiet i mężczyzn oczywiście. Każdy miś zawiera aż 13 składników odżywczych niezbędnych w codziennej diecie. Głównym celem, dla którego zostały skomponowane to zapewnić blask, zdrowie oraz intensywny kolor naszym włosom. Misie na zdrowe włosy przywracają również świeżość oraz koloryt naszej skórze.

Co zawierają misie?

Wystarczy codziennie poczęstować się dwoma żelkami, aby w niedługim czasie zauważyć spektakularny efekt. Tylko dwa żelki dziennie, a w 100% zapewnimy naszemu organizmowi oraz naszym włosom oczywiście wszystko czego potrzebują. Codziennie nasze włosy wymagają; biotyny, cynku oraz selenu, które mają ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie skóry oraz włosów. Miedź z kolei wpływa na utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów, sprawia, że włosy błyszczą i utrzymują intensywny kolor. Witamina A i niacyna pomagają naszej skórze utrzymać świeżość oraz blask, natomiast witamina E chroni nasze komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli w dużym uproszczeniu chroni przed starzeniem się komórek.

Miśki a kalorie

Każdemu dorosłemu żelki kojarzą się oczywiście z cukrem. Ale to nie misie! Ich zadaniem jest dostarczyć nam witamin, a nie słodyczy. Każdy misiek posiada tylko 3 kalorie. To troszkę więcej niż szklanka herbaty niesłodzonej, która ma 2 kalorie. Misiek ani trochę nie jest modyfikowany genetycznie, za to jest produktem bezglutenowym i bezlaktozowym. Mogą stosować je nawet osoby unikające artykułów spożywczych mających w składzie gluten czy laktozę.

Jak stosujemy misie?

Aby misie na zdrowe włosy przyniosły pożądane rezultaty, trzeba pamiętać, jak ich używać, aplikujemy tylko dwa misie w ciągu dnia. Są one tak bogate w potrzebne naszym włosom składniki, że nie należy przekraczać tej ilości. Zwłaszcza, jeżeli nasza codzienna dieta jest niezwykle rozmaita i jesteśmy pewni ,że dostarczamy sobie podstawową ilość witamin oraz składników mineralnych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Miśków nie połykamy, ale dokładnie gryziemy a dopiero potem połykamy. Zawartość żelków powinna przeniknąć do naszego organizmu już w górnej części układu pokarmowego. Wtedy szybciej i skuteczniej przyswajają się. Misie, mimo swojego urokliwego wyglądu oraz konsystencji nie powinny być stosowane przez dzieci. Zapotrzebowanie u dzieci na witaminy jest inne niż u osoby dorosłej. Nie powinny też stosować ich kobiety w ciąży oraz mamy karmiące niemowlaki. W takiej sytuacji lepiej używać suplementów przeznaczonych tylko i wyłącznie dla nich.

Ekonomiczne opakowania miśków

Producenci miśków na zdrowe włosy zadbali również o to, aby zakupiona ilość miśków była jak najbardziej ekonomiczna.W jednym opakowaniu znajduje się 60 misiów, czyli przy dawce dwa razy dziennie wystarcza na jeden miesiąc. A ponieważ i tak jest to obszerne opakowanie do przechowania przez okres miesiąca, trzeba pamiętać w jaki sposób oraz gdzie należy je umieścić. Zawsze w suchym oraz ciemny miejscu oraz tam, gdzie panuje temperatura pokojowa. Pamiętać też należy, a dotyczy to wszystkich leków i suplementów, żeby znajdowały się poza zasięgiem dzieci, dla których żelowy misiek to najlepszy na świecie cukierek. Każdego dnia i z każdym misiem nasze włosy i cera będą piękniejsze.

Leave a Reply